Personel

personel stronaLekarze CooldentJoanna Dobrowolska- lekarz stomatolog (właściciel placówki)

Ukończyła Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Specjalizuje się przede wszystkim w protetyce, endodoncji oraz chirurgii stomatologicznej. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę stomatologiczną, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z różnych dziedzin stomatologii. Posiada doskonały kontakt z pacjentami.

Deborah Nowacka – lekarz stomatolog

Studia ukończyła na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.
Na codzień kładzie bardzo duży nacisk na profilaktykę oraz edukację pacjęta w kierunku prawidłowej higieny jamy ustnej.

Wielką satysfakcję czerpie z zabiegów z dziedziny chirurgii stomatologicznej. W naszym gabinecie zajmuje się trudnymi ekstrakcjami, protetyką oraz minimalnie inwazyjną stomatologią.

mlawickaMałgorzata Rabiega – lekarz stomatolog

Ukończyła z wyróżnieniem wydział lekarsko- dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Obecnie jest w trakcie specjalizacji z protetyki stomatologicznej w Uniwersyteckim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej.
Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, kształcąc się na sympozjach, konferencjach i kursach stomatologicznych doskonalących umiejętności lekarza dentysty. Zajmuje się protetyką, stomatologią zachowawczą i endodoncją.

Martyna Żywanowska – Bukowiecka- lekarz stomatolog

Ukończyła z wyróżnieniem wydział lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym  w Poznaniu.
Od początku swojej pracy poszerza swoją wiedzę na różnych wykładach i kursach. Stomatologia to jej pasja.

Interesuje się głównie stomatologią estetyczną, protetyką oraz chirurgią. Praca z małymi pacjentami jest sporym wyzwaniem, a zarazem źródłem satysfakcji, gdyż wie, że w pierwszych latach życia dobry kontakt z dentystą może mieć wpływ na wypracowanie prawidłowych nawyków i sprawną współpracę w przyszłości. Szczególną uwagę zwraca na motywację pacjenta i odpowiednio dopasowaną profilaktykę.

W wolnych chwilach z przyjemnością sięga po dobra książkę i aktywnie spędza czas, najchetniej w gronie najbliższych.

 

Komentowanie jest wyłączone.