Personel

personel strona

 

Lekarze Cooldent

 

mlawickaMałgorzata Rabiega- lekarz stomatolog

Ukończyła z wyróżnieniem wydział lekarsko- dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Obecnie jest w trakcie specjalizacji z protetyki stomatologicznej w Uniwersyteckim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej.
Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, kształcąc się na sympozjach, konferencjach i kursach stomatologicznych doskonalących umiejętności lekarza dentysty.
Zajmuje się protetyką, stomatologią zachowawczą i endodoncją.

 

 

 

 

zkachlickaZuzanna Kachlicka- lekarz stomatolog

Ukończyła z wyróżnieniem wydział lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Lekarz dentysta zajmujący się stomatologią zachowawczą i dziecięcą, endodoncją i protetyką. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę stomatologiczną, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z różnych dziedzin stomatologii.
Posiada doskonały kontakt z pacjentami, szczególnie tymi najmłodszymi.

 

 

 

 

 

Wojciech Orzeszko – lekarz stomatolog

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od wczesnych lat studiów rozwija zainteresowania z zakresu chirurgii stomatologicznej.  Uczestnik licznych stażów oraz praktyk na oddziałach chirurgii szczękowo-twarzowej.  Zwolennik bezbolesnego podawania znieczulenia, racjonalnej antybiotykoterapii oraz pracy w powiększeniu. W gabinecie zajmuje się zabiegami z zakresu chirurgii stomatologicznej, stomatologii zachowawczej oraz stomatologii dziecięcej. Prywatnie właściciel dwóch zaadoptowanych kotów oraz fan literatury popularnonaukowej.                                                                         

Komentowanie jest wyłączone